Test Park

Přeskočit obsah

Testy  Hry  Tapety

O projektu

Vznik

Kolem roku 2003 jsem vytvořil svůj první test za použití statických stránek jakožto rozšíření původního webu o hokeji. Zaujalo mě to natolik, že jsem se naučil dynamické stránky a v roce 2004 vytvořil první sérii hokejových testů. Poté jsem se rozhodl ukončit neperspektivní hokejový web a založil jsem samostatnou stránku s testy Testy.mysteria.cz.

Během roku 2005 web získal svou tvář a začala se rapidně zvyšovat návštěvnost. V lednu 2007 již freehosting nezvládal vysokou zátěž, a tak jsem stránky přesunul na doménu Testpark.cz.

Účel webu

Web je koncipován jako vědomostně-zábavný, takže by měl sloužit školákům pro zdokonalování a prověřování znalostí a navíc jako odpočinek a zábava pro lidi, co mají školu již za sebou a chtějí si ověřit znalosti z některé oblasti.

Další možností využití je zpestření výuky pro žáky, kterým může tento web nabídnout zábavnou a nestresovou formu testů.

Přidávání testů

Na webu existuje možnost přidání vlastního testu. Má to výhodu v rychlém navyšování počtu testů a zaplňování témat, o kterých bych testy vůbec nenapsal, neboť mi jsou vzdálená. Na druhou stranu se můžou i přes kontrolu na web dostat méně kvalitní testy, jejichž pozdější odstranění je mnohdy sporné.

Prosím všechny učitele a učitelky, kteří zavítali na tento web, aby jej pravidelně obohacavoli o nové testy, kterých určitě zadáváte během školního roku požehnaně. Vaše testy mohou pomoci mnoha dětem získat kladný vztah k danému předmětu.

Chyby v testech

Na stránkách můžete narazit na testy s chybami. V takovém případě použijte chybový formulář, na který se dostanete kliknutím na odkaz pod vyhodnocením příslušného testu a chybu nahlašte.

Za správnost odpovědí v testech neručím.

Rozvoj

Snažím se web neustále zdokonalovat a posouvat ho kupředu. Pokud máte nějaký geniální nápad jak web zdokonalit, napište mi prosím vzkaz.

Kontakt, O projektu, Ikonky, Spolupráce, Mapa webu, Přístupnost

Na začátek stránky

© 2005–2014 Tomáš Kotlant. Zákaz kopírování obsahu bez písemného svolení autora.