Test Park

Přeskočit obsah

Testy  Hry  Tapety

Poker online

Pravidla pokeru - Hrát poker - Nejlepší výsledky


Přezdívka:

Pravidla

Poker na těchto stránkách je částečně zjednodušen. Maximální sázka 40 žetonů na jednu hru. Nevracejte se tlačítkem "Zpět" na předchozí stránku - v rozehrané hře nepůjde pokračovat.

Hra začíná vyplněním přezdívky a kliknutím na tlačítko "Začít hru". Objeví se základní obrazovka s hracím stolem na kterém vidíte své 2 karty, rubem vzhůru jsou otočené karty soupeře a karty společné. Společné karty se postupně otáčí v závislosti na kole - v 2.kole (flop) se otočí tři karty, a ve 3. (turn) a 4. (river) jedna karta. Karty soupeře se otočí poté, co je dosažena maximální sázka ve hře, což je 40 žetonů nebo po dosažení 5. kola.

V každém kole jednou přihazujete až do výše maximální sázky (1. sázka) a jednou dorovnáváte soupeřovo případné navýšení (2. sázka). Namísto obou sázek můžete složit karty, čímž vyhrává soupeř. Pokud dosáhnete 5. kola, budou vyhodnoceny karty obou hráčů a hráč s lepší kombinací získává bank.

Her můžete hrát neomezené množství. Pokud již nechcete hrát, klikněte po dohrání hry na tlačítko odejít od stolu a hra bude ukončena a již nepůjde pokračovat. Po odchodu od stolu se Váš výsledek, pokud bude mezi 10 nejlepšími dosaženými výsledky bude objevovat v sekci "Nejlepší výsledky".

Kontakt, O projektu, Ikonky, Spolupráce, Mapa webu, Přístupnost

Na začátek stránky

© 2005–2014 Tomáš Kotlant. Zákaz kopírování obsahu bez písemného svolení autora.