Testpark.cz

Vědomostní testy aneb škola hrou

Cílem vědomostních testů a her na webu Testpark.cz je obohacení návštěvníků o cenné znalosti. V současném školství je potřeba vstřebat velké množství informací a věřím, že je možné se to všecko naučit příjemněji než prostým biflováním.

Neustále se snažím rozšiřovat interaktivitu testů, aby vás jejich procházení co nejvíc bavilo a současně abyste si toho co nejvíc zapamatovali. Ačkoliv se i v České republice poslední dobou objevují alternativní typy škol, málokterá škola dokáže svým studentům zprostředkovat vzdělávání zábavnou formou. Rád bych prostřednictvím Testparku současným a budoucím žákyním, žákům, studentkám, studentům a zájemcům z široké veřejnosti nabídnul radostnější formu učení, aby se pro vás stala škola hrou.

Testpark asi nikdy neobsáhne veškerou látku všech typů škol, ale rád bych tu měl alespoň testy z nejpodstatnějších látek předmětů jako je matematika, čeština, biologie, zeměpis či angličtina.

V současné době můžete na Testparku narazit na testy, které obsahují faktické a stylistické chyby, za to se velmi omlouvám. Ještě to bude nějakou dobu trvat, ale v dohledné době chci mít všechny testy ověřené, abyste se tu nesetkávali s nesmysly a mohli jste se na znalosti získané prostřednictvím testů plně spolehnout.

Testpark funguje od roku 2007, za tu dobu se několikrát změnil, aby vyhověl aktuálním nárokům uživatelů a nabídl odpovídající technické řešení. Do budoucna se mi snad podaří dalšími změnami dotáhnout ideu zábavného vzdělávání k dokolanosti.

Přeji vám mnoho dobré zábavy a ať je pro vás škola především hrou!